Publicatiedatum: 04-05-2026

De API’s van Nedap Ons bieden veel mogelijkheden om gegevens uit te wisselen, processen slimmer in te richten en koppelingen met andere systemen te realiseren. Maar waar begin je als functioneel beheerder of informatiemanager? Welke informatie is beschikbaar, hoe lees je de documentatie en wat kun je er in de praktijk mee?

In de Quattri Update van dinsdag 23 juni nemen we je mee in de wereld van de Ons API’s. Geen technische deep dive over requests, parameters of programmeertalen, maar een praktische introductie op de mogelijkheden van het API-platform van Nedap Ons.

Tijdens deze sessie bespreken we onder andere:

  • Waar je documentatie en informatie over de Ons API’s kunt vinden;
  • Hoe je API-documentatie leest en interpreteert;
  • Welke basisbegrippen belangrijk zijn om API’s beter te begrijpen;
  • Praktijkvoorbeelden van zorgorganisaties die API’s inzetten voor integraties en procesverbetering;

Deze Quattri Update is interessant voor functioneel beheerders, informatiemanagers en iedereen die beter wil begrijpen welke mogelijkheden de Ons API’s bieden voor jouw zorgorganisatie.

Heb je een specifieke vraag? Laat het ons weten door je vraag te beschrijven op het inschrijfformulier.

Iedere vierde dinsdag van de maand van 16.00 tot 16.30 uur  is er een Quattri Update over een onderwerp of nieuwe ontwikkeling rondom het ECD. De update is altijd online, via Teams. Laat je in een half uur bijpraten en schrijf  je in via het inschrijfformulier voor deze online update.

Hoe werkt de Quattri Update:

  • we maken de onderwerpen bekend via de website en LinkedIn
  • je schrijft je in via het inschrijfformulier. (Let op: je krijgt geen bevestiging per mail)
  • de dag voor de Update ontvang je van ons de Teams link
  • we nemen de Quattri Update niet op i.v.m. privacy redenen
  • naderhand sturen we je de PowerPoint presentatie en/of overige informatie toe

Voor 2026 zijn de data voor alle Quattri Updates gepland (zie hieronder), de onderwerpen nog niet. Weet je een onderwerp dat je graag besproken zou willen hebben? Meld het ons!

Ook kun je je in 1x inschrijven voor alle https://www.quattri.nl/trainingen/quattri-updates-alle/

De data voor 2026 zijn:

  • 27 januari: de nieuwe meerlaagse flexfunctionaliteit in Ons Rooster
  • 24 februari: is geannuleerd
  • 24 maart: data governance
  • 28 april: Ons Capaciteitsmanagement + doorontwikkelingen
  • 26 mei: Ons financieel dashboard
  • 23 juni : Ons API’s
  • 22 september:
  • 27 oktober:

    Ik meld me aan voor de Quattri Update over Ons API op 23 juni 2026


    VrouwManNeutraal

    Ik ga akkoord dat Quattri de ingevulde contactgegevens gebruikt om mij te informeren over deze training. Deze gegevens worden niet gedeeld met derden. Zie de volledige Privacyverklaring onderaan de website.